حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربر گرامی ، ما اهمیت زیادی برای حفاظت از اطلاعات شخصی شما قائل هستیم. لطفا متن زیر را مطالعه فرمایید تا هرچه بهتر با نحوه برخورد شرکت پدیدآوران سخت افزار خوارزمی”پاسخ” با اطلاعاتی که از شما اخذ می کند، آشنا شوید.

اطلاعاتی که از شما اخذ می شود در جهت ارائه سرویس به شما بوده، محرمانه تلقی و بر اساس سیاست حفاظت از حریم خصوصی، نگهداری می‌شود. ما نه آن‌ها را منتشر خواهیم کرد و نه در اختیار دیگر مراجع خواهیم گذاشت.

  • جمع آوری و استفاده از اطلاعات

” شرکت پاسخ ” تنها مالک اطلاعات جمع آوری شده در این وب سایت می باشد. ما این اطلاعات را به هیچ نحو نفروخته، اجاره نداده و به اشتراک نمی گذاریم.

از برخی از خدمات ما را می‌توانید حتی بدون ثبت نام در وب سایت به راحتی استفاده کنید. با این حال، برای استفاده از همه ویژگی‌های سایت، شاید لازم باشد برای خودتان حساب کاربری ایجاد کنید.

کاربران دیگر در هیچ صورت و هیچ زمانی قادر به مشاهده اطلاعات شخصی شما نخواهند بود. ما این اطلاعات را به اشخاص ثالث و هر منبع دیگری نخواهیم داد.

برای ارائه سرویس بهتر و به هنگام، ممکن است برای کاربران پیامک و یا ایمیل ارسال ‌کنیم. ایمیل‌های ارسالی از سوی همکاران این وب سایت ذخیره می‌شوند. ایمیل هایی که مربوط به کسب و کار باشند در طول دوره حفظ قانونی حذف نخواهند شد. همچنین نشانی‌های پست الکترونیکی که به آن ایمیل ازسال گردیده اما دریافت نشده‌اند، در بایگانی حفظ می‌شوند.

  • فایل های گزارش وقایع

ممکن است از IP Address شما، یا همان آدرس کامپیوتر شما بر روی اینترنت، برای بررسی روند ها، مدیریت وبسایت، بررسی جابجایی کاربران و جمع آوری اطلاعات آماری  استفاده شود. این اطلاعات نمی توانند هویت شما را فاش کنند و شما همچنان ناشناس باقی می مانید. مگر اینکه بطریق دیگری اطلاعات شخصی خود را در اختیار ما گذاشته باشید.

  • استفاده از کوکی ها

وقتی شما از سایت “شرکت پاسخ” بازدید می کنید، می توانید به صورت ناشناس در وبسایت بگردید. به عنوان یک کاربر میهمان، ممکن است برای بررسی بازدید شما از کوکی استفاده کنیم. همچنین اگر به عنوان یک کاربر  عضو از سایت شرکت پاسخ استفاده کنید.

توضیح : کوکی حجم کوچکی از اطلاعات است که توسط یک وب سرور به مرورگر وب شما انتقال می یابد و تنها توسط سروری که آن را برای شما فرستاده قابل خواندن است. کوکی با ذخیره سازی اطلاعات کاربری شما، همانند کارت شناسایی عمل می کند. کوکی نمی تواند دستوری را اجرا و یا ویروسی را منتقل کند.

بیشتر مرورگر های وب به صورت پیش فرض کوکی ها را می پذیرند. شما می توانید به مرورگر وب خود دستور دهید که به هنگام دریافت کوکی به شما اطلاع دهد و این اجازه را بدهد که آن را پذیرفته یا رد کنید. توجه داشته باشید با غیرفعال کردن کوکی‌ها دیگر نمی‌توانید از ویژگی‌هایی مانند ورود اتوماتیک در وب سایت استفاده کنید.

  • امنیت

چنانچه شما به عنوان یک کاربر ثبت نام کرده باشید، جهت محافظت اطلاعات شخصی و امنیت، از یک حساب کاربری که توسط رمز عبور تان محافظت می شود، بهره می برید. لذا لازم است از افشای رمز نزد دیگران خودداری فرمایید.

  • لینک ها و پیوند ها

در بازه های زمانی مختلف، وبسایت ” شرکت پاسخ” ممکن است شامل پیوندهایی به دیگر وبسایت ها باشد. در جریان باشید که ما مسئولیتی در قبال شیوه های حفظ حریم خصوصی آن ها نخواهیم داشت. لطفا بیانیه های حفظ حریم خصوصی هر وبسایتی که مراجعه میکنید را، مطالعه فرمایید. این بیانیه فقط به اطلاعات جمع آوری شده توسط وبسایت ” شرکت پاسخ ” اعمال می گردد.

  • اطلاع رسانی بابت تغییرات احتمالی

اگر زمانی تصمیم داشتیم که سیاست های حفظ حریم خصوصی وبسایت را تغییر دهیم، آن تغییرات را بر روی صفحه به روز رسانی قرار خواهیم داد تا کاربرانمان همیشه از اطلاعات جمع آوری شده، نحوه استفاده و احتمال و شرایط افشای آن آگاه باشند. اگر در هر برهه تاریخی به هر دلیل تصمیم به استفاده از اطلاعات شخصی کاربر بگیریم که در زمان ثبت نام ذکری از آن ها نبوده، به نحو مقتضی او را آگاه خواهیم کرد. پس از آن کاربر این انتخاب را خواهد داشت که آیا اطلاعاتش در این راه استفاده شود و یا خیر. ما از اطلاعات، تحت توافقی که در سیاست های حفظ حریم خصوصی در زمان جمع آوری آن ها صورت گرفته، استفاده خواهیم کرد.

  • نحوه تماس

اعتماد کاربران و مشتریان گرامی برای ما مهم است. بر همین اصل ” شرکت پاسخ” آماده پاسخگویی به سوالات کاربران در رابطه با پردازش داده‌های شخصی خود، در هر زمان است. اگر سوالی دارید که در این متن سیاست حفظ حریم خصوصی پاسخ داده نشده و یا اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در مورد هر بند این متن بدست آورید، لطفا با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۴۳۱۵۱۳۱